3 sierpnia w grupie przedszkolaków odbył się Dzień Kolorowanek. Podczas kolorowych zajęć dzieci utrwalały umiejętności rozpoznawania kolorów. Nie zabrało rownież zabaw konstrukcyjnych, malowania kolorowanek w rożnym formacie. Takie zabawy dają dzieciom możliwość spontanicznej zabawy z rówieśnikami, rozwijają umiejętności współdziałania. Otaczające nas kolory rozwijają myślenie, inteligencję i wyobraźnię

.Czytaj więcej...

 

Laura Wiktor

GALERIA ZDJĘĆ

 

Czytaj więcej...Kolejny wakacyjny tydzień mija pod hasłem "JABA DABA DUUU!" 🐅🐆🐘. Dzieci poznały prehistoryczny świat jaskiniowców, a sala przedszkolna zamieniła się w jaskinię, w której zamieszkali mali jaskiniowcy. Przedszkolaki dowiedziały się jak kiedyś mieszkali jaskiniowcy, jakie narzędzia wyrabiali, jak polowali na mamuty i co malowali na ścianach. Dzieci na ścianach przedszkolnej jaskini również zamieszczały swoje rysunki. W tym tygodniu z okazji najsłodszego dnia w roku najmłodsi mieli także okazję spróbować różnych rodzajów czekolady 🍫🍫🍫, które sami przygotowali.

GALERIA ZDJĘĆ

Monika Mazur-Jagielska

Czytaj więcej...Słoneczna pogoda wciąż nas rozpieszcza, a podczas ciepłych dni najlepsza do picia jest właśnie lemoniada. Dlatego przedszkolaki postanowiły przygotować pyszną lemoniadę arbuzową 🍉🍉🍉. Nie mogło zabraknąć również arbuzowych prac plastycznych 🍉 oraz zabaw z arbuzami 🍉 w roli głównej.

🍉 GALERIA ZDJĘĆ 🍉

Monika Mazur-Jagielska

"Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas."

 
 
Takie chwile jak te nie zdarzają się zbyt często ... 26 czerwca grupa przedszkola „Żabki” obchodziła zakończenie roku! Właśnie w tym dniu przywitaliśmy wakacje!

Laura Wiktor

 
 Czytaj więcej...
 

 W zeszłym tygodniu dzieci z oddziału przedszkolnego „Żabki” realizowały tematy związane z wodą, morzem i latem.Dzieci dowiedziały się, co można robić nad morzem, jeziorem, na plaży. Nie zabrakło wakacyjnych zabaw, na świeżym powietrzu. Zajęć gimnastycznych, ćwiczeń muzyczno- ruchowych. Dzieci rozmarzyły się troszkę myśląc już o nadchodzącym lecie.

 

Laura Wiktor

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Czytaj więcej...