Czytaj więcej...
1 grudnia 2023 r. odbył się mikołajkowy wyjazd klas czwartych do kręgielni "Laguna" w Ropczycach. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów nietypową dyscypliną sportu, zacieśnianie relacji wśród rówieśników, a przede wszystkim prezent mikołajkowy dla grzecznych dzieci. Uczniowie mieli możliwość poznania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczyli się kulturalnego zachowania w miejscach publicznych. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą.
Pobyt w kręgielni był wspaniałą rozrywką dla naszych dzieci i świetnym sposobem na wspólną integrację przy przekąskach i wesołych rozmowach. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów. Pobyt w kręgielni dostarczył uczestnikom wyjazdu wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Było super!!!
Dziękujemy Rodzicom za bardzo miły prezent mikołajkowy.
Podczas wyjazdu mieliśmy okazje świętować urodziny wychowawczyni klasy 4a - Pani Lili. Wychowankowie przygotowali występ, który był utrzymany w ścisłej tajemnicy, dlatego wywołał ogromną radość na twarzy solenizantki. Była to okazja do nauki wspólnego świętowania, cieszenia się radością drugiego człowieka.
 
#SP! #SerceiPomoc

FotoRelacja z tego wydarzenia

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Nasza szkoła bierze udział w projekcie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie #SP!SerceiPomoc od początku wdrożenia. W ramach tego projektu realizowane są zadania mające na celu łagodne przejście z edukacji wczesnoszkolnej do klasy czwartej.
Dnia 29 września Dyrektor Szkoły Wioletta Czemarnik odebrała z rąk Pani Kurator Małgorzaty Rauch certyfikat II stopnia - „Klasa IV na szóstkę!”
W tym roku szkolnym kontynuujemy udział w projekcie.


#SP! #SerceiPomoc

Czytaj więcej...Wioska Indiańska "Fort Wapiti"
 
Uczniowie klas 4a, 4b oraz 5 wraz z wychowawcami i panią Kasią mieli okazję zgłębić tajemnice życia Indian w Wiosce Indiańskiej "Fort Wapiti".
Barwna opowieść o codzienności mieszkańców Ameryki Północnej była uwerturą przed prawdziwą ucztą, jaką były zajęcia w grupach. Mieliśmy okazję strzelać z łuku, rzucać do celu, łowić ryby, a także wykonać naszyjniki i inne pamiątki. Pobyt w Wiosce sprawił uczniom, jak i opiekunom wiele radości. Uczniowie wykazali się kulturą osobistą i wiedzą, a wycieczka była wspaniała okazją do integracji.
 
Wyjazd został zrealizowany w ramach programu SP! Serce i Pomoc.
 
#SP! #SerceiPomoc

zobaczcie jak było nam tam dobrze!