b_150_100_16777215_00_images_Dzien_Babcie_i_Dziadka.jpg"Babciu, Dziadku coś Wam dam

uśmiech w sercu, który mam!"

Uczniowie klas I - III co roku uroczyście obchodzą Dzień Babci i Dziadka, przygotowując na tę wyjątkową okazję wspaniałe, różnorodne występy. To już drugi rok, kiedy nie gościmy Babć i Dziadków w naszych szkolnych progach. Ale nasi uczniowie nie zapominają o tak ważnym święcie i pomimo panującej sytuacji pandemicznej, starają się jak najpiękniej podziękować Babciom i Dziadkom za ich miłość, dobroć i wspólnie spędzone chwile. Występy, które z ogromną starannością zostały przez dzieci przygotowane, można podziwiać w nagranym wcześniej filmie, udostępnionym online. Młodzi artyści postarali się, aby ich ukochani widzowie, jakimi są Babcie i Dziadkowie z przyjemnością obejrzeli niezwykle ciekawy program słowno - muzyczny. Dzieci z klasy Ia złożyły Babciom i Dziadkom piękne i osobiste życzenia, dołączając grecką Zorbę. Klasa Ib dla odmiany przeniosła nas do Włoch, gdzie zaprezentowała taniec pt.: "Mamma Maria". Artyści z klasy IIb zaśpiewali piosenkę pt.: "Babcia z Dziadkiem to jest to" oraz wykonali taniec do utworu: "A Ty tańcz, tańcz".

Styczeń to również czas kolędowania, składania noworocznych życzeń, dlatego też uczniowie klasy IIa przebrani za kolędników, przypomnieli tę jakże piękną, polską tradycję. Na koniec, pozostając w klimacie noworocznym, nasi trzecioklasiści wykonali wspaniały taniec aniołków i diabełków.

Uczniowie klas I - III, na czele z Panią Dyrektor Wiolettą Czemarnik oraz z wychowawczyniami dołączają jeszcze życzenia dla wszystkich Babć i Dziadków:

"Zdrowia, uśmiechu, pogody ducha, radości i miłości!"

GALERIA ZDJĘĆ!!!