b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_KomersOsmoklasisty_1.jpgKlasa ósma powoli żegna się już z naszą szkołą. W poniedziałek 14 czerwca bawili się na ostatniej imprezie tanecznej - komersie. Ze względu na brak takich imprez w ostatnim czasie  był tym bardziej wyczekiwany. Poprzedziło go oczywiście wiele przygotowań zarówno ze strony rodziców jak i uczniów. Uczniowie zadbali o dekorację klas oraz DJ - naszych absolwentów Michała i Dawida. Dziewczęta oczywiście przybyły w pięknych sukienkach, a chłopcy również zaprezentowali się elegancko. Rodzice zaś zadbali o poczęstunek i  zaserwowali same pyszności . Zabawa była udana, o czym świadczą bolące nogi i żal, że było za krótko. Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie komersu i obecność z dziećmi w tym tak ważnym dla nich dniu.

Jolanta Bobulska