b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_PozegnanieAbsolwentowSzkoly2020_DSC_1074_Copy.JPGUczniowie klasy VIII dziś po raz ostatni przyszli do naszej szkoły. Niestety nie mogli pożegnać się ze społecznością szkolną podczas tradycyjnego apelu. Dlatego przygotowali krótki film aby w ten sposób podziękować Pani Dyrektor, nauczycielom, pracownikom szkoły i wyrazić swoją wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie i nauczanie. Zapraszamy do obejrzenia filmu:

Podczas spotkania w klasie Pani Dyrektor wręczyła absolwentom nagrody za wyniki w nauce, działalność społeczną i osiągnięcia sportowe oraz życzyła sukcesów w nowych środowiskach szkolnych.

Najlepsze wyniki w nauce osiągnęli: Faustyna Budzik, Jakub Cabaj, Magdalena Januszewska, Aleksandra Królikowska, Aleksandra Kurnyta, Gabriela Lubelczyk, Faustyna Pociask, Anna Strzałka, Katarzyna Strzałka, Amelia Tatara.

Tytuł Prymusa Absolwenta 2020 otrzymali: Gabriela Lubelczyk, Faustyna Budzik i Magdalena Januszewska.

Statuetki za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2019/2020 otrzymali: Hubert Kośkiewicz, Albert Bobulski, Brajan Kopala, Aleksandra Królikowska, Karolina Wróbel. Ponadto za wybitne osiągnięcia sportowe  przez wszystkie lata nauki w szkole podstawowej  na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej został  wyróżniony Hubert Kośkiewicz.

Za pracę społeczną w Samorządzie Uczniowskim wyróżniona została Amelia Tatara.

Nagrody za pracę społeczną w sklepiku szkolnym otrzymali: Faustyna Budzik, Aleksandra Kurnyta, Gabriela Lubelczyk, Anna Strzałka, Katarzyna Strzałka, Amelia Tatara.

GALERIA ZDJĘĆ!