b_150_100_16777215_00_images_index.jpgCo roku w styczniu obchodzimy jedno z najpiękniejszych świąt: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Jest to doskonała okazja, aby uhonorować nasze babcie i dziadków oraz podziękować im za miłość, troskę oraz czas, który ofiarowują swoim wnukom. Własnoręcznie przygotowane laurki, upominki i występy cieszą dziadków tak bardzo, że z radością przychodzą do szkoły, żeby podziwiać ukochane wnuki.
W tym roku dzieci zaprezentowały bogaty i urozmaicony program artystyczny. Były wesołe piosenki, dynamiczne i pełne energii układy taneczne, żartobliwe wiersze, inscenizacje oraz życzenia po góralsku. Dużą atrakcją dla babć i dziadków oraz ich wnucząt była ścianka, upamiętniająca dzisiejsze spotkanie, na tle której dziadkowie i wnuczęta mogli wykonać pamiątkową fotografię.
Swoją obecnością zaszczycili nas goście: Ks. Marian Baran – proboszcz parafii w Łączkach Kucharskich, Magdalena Tabasz – Mazur – kierownik Domu Kultury w Niedźwiadzie, Genowefa Ciosek – radna Rady Miejskiej, Barbara Skóra – przewodnicząca Rady Rodziców, Genowefa i Władysław Zygmuntowie oraz Klub Seniora w Niedźwiadzie, który gościnnie dla nas wystąpił.
Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców oraz pani Małgorzaty Rachwał za przygotowanie wyśmienitego poczęstunku dla naszych gości.

GALERIA ZDJĘĆ!!!

Tekst: Agnieszka Kucab, Beata Zymróz