b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_SzkolnyKlubGierPlanszowych_20180613_145023_1_Copy.jpgSzkolny Klub Gier Planszowych w ostatnich miesiącach zorganizował dla klubowiczów wiele atrakcji. W maju odbył się turniej gry planszowej „Dooble”, w której wyłoniliśmy najbardziej spostrzegawczych i najszybszych miłośników tej gry. Turniej odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych.

W klasach 1 – 3 SP najlepsza okazała się Martyna Bereś z klasy 3a. Na drugim miejscu uplasowała się Sylwia Drozd z klasy 3b, na trzecim – Wiktoria Królikowska z 3a, a IV miejsce zajęła Anna Przypek z klasy 3a.

W klasach 4 – 6 SP najszybszy refleks i spostrzegawczość posiada Weronika Cwanek  z klasy 4a, II miejsce zajął Jakub Skóra z klasy 4a, III miejsce objęła Kinga Staroń z klasy 4b, a IV miejsce Amelia Tatara z klasy 6.

W czerwcu odbyły się rozgrywki w szachach. Po zaciętych pojedynkach wyłoniono najlepszych. Wyniki przedstawiają się następująco:

W kategorii klas 1 – 3 SP

I miejsce – ex aequo: Sylwia Drozd z kl. 3b i Jakub Cudecki z kl. 3a

II miejsce – Anna Przypek z klasy 3a

W kategorii klas 4 – 6 SP

I miejsce – Natalia Panek z kl. 6

II miejsce – Eliza Marciniec z kl. 6

III miejsce – Karolina Tokarz z kl. 4a

Gratulujemy!!!

Wszystkim naszym klubowiczom życzymy słonecznych wakacji!!!