b_150_100_16777215_00_images_DZIE-MAMY-I-TATY-2018-39a.jpg

Pełne wrażeń popołudnie czekało na Rodziców podczas Święta Mamy i Taty, które odbyło się 12 czerwca 2018 r. Piękna dekoracja cieszyła oczy licznie przybyłych gości już od samego wejścia na salę. Dzieci z przedszkoli, klasy „0” oraz klas I-III zaprezentowały się z jak najlepszej strony jednocześnie dziękując w ten sposób za wychowanie, opiekę i miłość. W programie znalazły się tańce, piosenki, wierszyki, układy taneczne do musicali oraz znanych piosenek, inscenizacje, humorystyczne scenki, gra na fletach. Na uroczystość przybyli goście: Dyrektor Zespołu Obsługi Jednostek Oświatowych - Stanisław Mazur, Proboszcz Parafii w Łączkach Kucharskich – ks. Marian Baran, Radny Rady Powiatu – Stanisław Wrona, Radna Rady Miejskiej - Genowefa Ciosek oraz  Genowefa i Władysław Zygmuntowie.
Serdecznie dziękujemy pani Małgorzacie Rachwał „Kuchnia Wiejska” oraz Rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie poczęstunku.