b_150_100_16777215_00_images_WWWWWWWWWWWWWWWWWW.jpg

Jeśli zdziwiona jest Twoja minka,
Z jakiej okazji list ten wysłany,
Przypomnij sobie, że Walentego
Jest to Światowy Dzień Zakochanych.

14 lutego cała szkoła i przedszkole świętowały najmilszy dzień w roku- Walentynki.  Wszyscy postanowili ubrać się w czerwono- różowe barwy. Motywem przewodnim były oczywiście serduszka, które przeważały w dekoracjach przedszkolnych, dodatkach, jak również akcesoriach i zabawkach. Przedszkolaki i uczniowie klas ,,0” wykonali wiele serduszkowych zabaw. Przeliczali, klasyfikowali, grali w serduszko- krzyżyk, wykonywali ćwiczenia logopedyczne z użyciem serduszek oraz pozowali do zdjęć na walentynkowych ściankach. Nie zabrakło również manualnych prac w klimacie tego wyjątkowego dnia. Poczta walentynkowa miała w ten dzień wiele pracy, musiała dostarczyć kartki walentynkowe wielu, wielu osobom. Na twarzach wszystkich dzieci malowały się uśmiechy radości i zadowolenia, z ust usłyszeć można było wiele miłych słów i zauważyć wiele serdecznych gestów. Zadanie dzieci na nowy semestr !!!- Wdrażanie walentynkowych zwyczajów na co dzień w postaci miłych słów, życzliwych gestów i okazywania sobie ciepłych uczuć.
Zapraszamy do Walentynkowej Galerii Zdjęć
Małgorzata Kot