b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_NockaZuchowFeryjna24_IMG-20240131-WA0010.jpg鈿滐笍馃Ц"Przyja藕艅 nie jest czym艣, co si臋 odkrywa, ale czym艣, co si臋 buduje."

W dniu 30.01-31.01 odby艂a si臋 na feriach nocka zuchowa w naszej szkole. Mottem przewodnim nocki zuchowej by艂a przyja藕艅. W trakcie jej trwania zuchy mia艂y okazj臋 pos艂ucha膰 jak przyja藕艅 postrzegaj膮 bohaterowie fragmentu Kubusia Puchatka, a tak偶e wys艂ucha膰 3 historii w trakcie 艣wieczkowiska. Stworzyli sw贸j wsp贸lny 艂a艅cuch przyja藕ni馃憦
Smacznym przerywnikiem by艂o w艂asnor臋czne przygotowanie kolacji - domowej, pysznej pizzy z wybranymi dodatkami, kt贸r膮 pomog艂y Nam zrobi膰 Pani Lucynka i Pani Basia z Ko艂a Gospody艅 Wiejskich dzia艂aj膮cych przy Dom Kultury w Nied藕wiadzie. Pl膮sy i wsp贸lne 艣piewy wprowadzi艂y nas w radosny nastr贸j. S艂uchanie o przyja藕ni to lekkie i przyjemne zaj臋cie, lecz nasze zuchy udowodni艂y przede wszystkim sobie, 偶e nawet ciemna noc i wyzwania czyhaj膮ce na szkolnych korytarzach nie s膮 w stanie wymaza膰 z ich g艂owy Prawa Zucha. Przecie偶 ka偶dy o tym wie, 偶e wszystkim jest z zuchem dobrze i zuchy s膮 bardzo dzielne.

Rodziom serdecznie dzi臋kujemy za zaufanie, zuchom za wspania艂膮 zabaw臋 i pi臋kne zachowanie.
Do zobaczenia ju偶 niebawem, wszak ten rok jest wyj膮tkowy dla naszej 22 Gromady Zuchowej "Weso艂e Nied藕wiadki".
Czuwaj!

Organizatorzy :Opiekunowie zuch贸w i harcerzy