b_150_100_16777215_00_images_XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.jpg

Podtrzymując tradycję, przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych radośnie powitały Nowy 2024 rok. Dzieci utrwaliły sobie pojęcia dni tygodnia i miesięcy, by dotrzeć do najważniejszego pojęcia ROK. Dopasowywanie cyfr na zegarze uświadomiło im, że godziny to upływający czas. Błyszczące atrybuty, w których dzieci chętnie pozowały do zdjęć, pozwoliły wpasować się w klimat noworoczny i utrwaliły te niezwykłe chwile. Z nową energią przedszkolaki wykonywały konkurencje i prace plastyczne. Nie zabrakło oczywiście pysznych przekąsek i kolorowych napojów. W myśl powiedzenia „Z Nowym Rokiem nowym krokiem”- zostawiliśmy za sobą wszystko co smutne i wkraczamy w ten 2024 rok z uśmiechem i optymizmem, że ten nadchodzący rok będzie pełen radosnych chwil, miłych niespodzianek i czekających nas przygód. Życzymy wszystkim, aby ten Nowy 2024 Rok pozwolił cieszyć się dobrym zdrowiem, szczęściem i miłością rodzinną oraz spełnił wszystkie najskrytsze marzenia.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2024 ROKU!!!
Zapraszamy do Galerii Zdjęć
Małgorzata Kot