b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_Wyjazdmikolajkowyklasczwartych2023_IMG_20231201_103039.jpg
1 grudnia 2023 r. odbył się mikołajkowy wyjazd klas czwartych do kręgielni "Laguna" w Ropczycach. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów nietypową dyscypliną sportu, zacieśnianie relacji wśród rówieśników, a przede wszystkim prezent mikołajkowy dla grzecznych dzieci. Uczniowie mieli możliwość poznania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczyli się kulturalnego zachowania w miejscach publicznych. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą.
Pobyt w kręgielni był wspaniałą rozrywką dla naszych dzieci i świetnym sposobem na wspólną integrację przy przekąskach i wesołych rozmowach. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów. Pobyt w kręgielni dostarczył uczestnikom wyjazdu wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Było super!!!
Dziękujemy Rodzicom za bardzo miły prezent mikołajkowy.
Podczas wyjazdu mieliśmy okazje świętować urodziny wychowawczyni klasy 4a - Pani Lili. Wychowankowie przygotowali występ, który był utrzymany w ścisłej tajemnicy, dlatego wywołał ogromną radość na twarzy solenizantki. Była to okazja do nauki wspólnego świętowania, cieszenia się radością drugiego człowieka.

#SP!SERCEiPOMOC

FotoRelacja z tego wydarzenia