b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_komers2023_1_2.JPGPo czasie wytężonej nauki i egzaminach ósmoklasisty przyszedł czas na zabawę. W Szkole Podstawowej im. Baśni Polskiej w poniedziałkowy wieczór, 5 czerwca 2023 r., odbył się bal ósmoklasisty. Panowała bardzo miła atmosfera, a uczniowie wyglądali przepięknie. Potem przyszedł czas na prawdziwe taneczne pląsy. Belgijka, Macarena, Chusteczka, Kaczuszki, to tylko niektóre tańce, przy których uczestnicy imprezy bawili się doskonale.Organizacją uroczystości zajęli się Rodzice uczniów klas ósmych, którym serdecznie dziękujemy. Komers, podobnie jak egzamin ósmoklasisty, to jedne z pierwszych ważniejszych wydarzeń w życiu uczniów. Zobaczcie, jak wspaniale bawili się uczniowie klas ósmych w baśniowej szkole.

GALERIA ZDJĘĆ!!

Tekst: Liliana Zielińska, Natalia Stasik