345625289 570627721874770 8503903132809016457 n„Bądź zawsze gotowy
do niesienia pomocy tym,
którzy jej potrzebują”

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna – spotkanie warsztatowe dla uczniów

Dnia 11 kwietnia w naszej szkole uczniowie uczestniczyli w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej, które przeprowadził pan Tomasz Micek, instruktor i ratownik medyczny z firmy Passio Poland
Uczniowie z klas I- VIII mieli możliwość praktycznego przećwiczenia umiejętności udzielania pierwszej pomocy, która jak wszyscy wiemy jest obowiązkiem każdego z nas. Warsztaty były również dobrą okazją do utrwalenia zdobytej już wiedzy z tej dziedziny. Zajęcia prowadzone były w sposób bardzo ciekawy.
Pan Tomasz wykazał się kreatywnością, świetnym kontaktem z dziećmi i młodzieżą, dostosował sposób prowadzenia i tematykę warsztatów do wieku uczestników. Najaktywniejsi uczniowie otrzymali drobne upominki.

Dziękujemy panu Mariuszowi Jodłowskiemu i Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa Prestige za zorganizowanie tak potrzebnych,
a jednocześnie interesujących zajęć dla naszej szkoły.

Tekst: Liliana Zielińska, Wiesława Miąso
Zdjęcia: Liliana Zielińska, Sylwia Białorucka, Barbara Wiktor