b_150_100_16777215_00_images_DSC_9204.jpg

W kalendarzu świąt nietypowych swoje święto ma pizza. I nic w tym dziwnego, bo to jedno z najpopularniejszych i najsmaczniejszych a także obecnie łatwo dostępnych dań świata. Międzynarodowy Dzień Pizzy przypada 9 lutego, dlatego wszystkie przedszkolaki z naszej szkoły zrobiły przepyszna pizzę.
Zastanawiasz się, jak świętować Międzynarodowy Dzień Pizzy?
Nasze dzieci już wiedzą doskonale- mąka, mleko, drożdże, oliwa, sól. Nad całością warsztatów kulinarnych miały swoje serdeczne okno nasze kochane Panie- Bożena Wójcik i Barbara Skóra, które w sposób bardzo profesjonalny pokazały dzieciom z czego składa się ciasto na pizzę, oraz czuwały nad całością procesu tworzenia tego pysznego dania. Każdy przedszkolak mógł w ten dzień zrobić swoją własną pizzę, z dowolnie wybranych składników. To były najpyszniejsze dania na całym świecie. Dodatkowo przedszkolaki, wykonały pracę plastyczną o tematyce pizzy.
Agnieszka Ciosek