b_150_100_16777215_00_images_zzzzzzzzzzzzzz.jpg

„Jesień to magiczny czas

Właśnie przywitała nas!”

Pani Jesień zawitała do każdej sali przedszkolnej. Zaprezentowała przedszkolakom dary ogrodu, lasu oraz parku, jakie ze sobą przyniosła. Dzieci dowiedziały się, jak zmieniają się warunki atmosferyczne podczas tej pory roku, z jakimi ptakami żegnamy się na kilka miesięcy. Przeliczały, segregowały i klasyfikowały skarby jesieni.  Ozdobiły przedszkolne sale wrzosami, muchomorkami i jeżykami. Wykonały piękne prace plastyczne z użyciem jesiennych atrybutów. Miały również smakowitą okazję spróbować jesiennych przetworów i owoców w połączeniu z pysznymi goframi, które znikały z talerzy w mgnieniu oka. To był dzień niezwykle ciekawy i przepyszny. Dziękujemy pani Barbarze Skóra za poświęcony czas oraz przepyszny deser z jesiennymi przetworami. Teraz dzień po dniu będziemy się cieszyć z najbardziej kolorowej pory roku, jaką jest jesień.

Małgorzata Kot