Baśniowa Kuźnia Talentów.

Jakub Cudecki, uczeń klasy VIIIa Baśniowej Szkoły jest jednym z wielu talentów, które przez lata się rozwijają, by w odpowiednim momencie wystrzelić i zachwycać. Jednym z wielu, ale niesamowitym. Kubę cechuje ogromna skromność i pokora, lecz w tym roku udało się wyeksponować jego talent na szkolnym korytarzu. Spośród wielu prac wybrał te, które zostały umieszczone na gazetce. Obserwując zarówno rówieśników, jak i młodszych kolegów i koleżanki zauważaliśmy zachwyt nad talentem Kuby. Ostatnie dzieło, które wprawiło nas w osłupienie to szkic budynku szkoły wykonany na podstawie wykonanych w tamtym roku zdjęć. W niedługim czasie szkic ten będzie mógł zachwycać wszystkich przekraczających próg naszej placówki, zawiśnie w godnym miejscu.

Kuba, chociaż przed Tobą jeszcze ostatnie miesiące nauki w naszej szkole to już teraz życzymy Ci, by Twój ogromny talent wypłynął na szersze wody. Niech spełniają się Twoje artystyczne marzenia, a prace wprawiają w zachwyt każdego kto będzie miał z nimi styczność!

Poczynania Kuby można obserwować na jego profilu: https://instagram.com/kbx_art?igshid=ZDdkNTZiNTM=