b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_SzkolneMikolajki2021_IMG_7066.JPG„Święty” z wizytą u nas czyli szkolne Mikołajki

Mikołajki dla wielu z nas to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. Wtedy obdarowujemy bliskich prezentami. To nawiązanie do jednego ze zwyczajów św. Mikołaja - chrześcijański święty swoje dary przekazywał anonimowo. Żadna z obdarowanych przez niego osób nie wiedziała, kto jest autorem niespodzianki. Tradycję tę pielęgnujemy do dnia dzisiejszego.
I tak podobnie w naszej szkole zjawił się u grzecznych dzieci bardzo miły gość. Przybył on do nas w towarzystwie swoich pomocników, którzy wiernie mu pomagali, rozdając prezenty i upominki. Wszystkie dzieci otrzymały od mikołajkowej ekipy drobne słodycze. Było wesoło, świątecznie, mikołajkowo i baśniowo.
Z ogromnym utęsknieniem czekamy na kolejną wizytę Świętego Mikołaja!

Tekst: Liliana Zielińska
Zdjęcia: Weronika Cwanek VIII a

GALERIA ZDJĘĆ - ZPARASZAMY !!!