25 listopada swoje święto obchodzib_150_100_16777215_00_images_eventgallery_DzienPluszowegoMisia2021_1.jpg najwspanialsza zabawka - Pluszowy Miś.

W przedszkolu jak co roku święto Pluszowego Misia obchodzone jest bardzo szczególnie, gdyż jeden z naszych oddziałów nosi nazwę "Misie". Dzieci z grup przedszkolnych „Żabki” i „Tuptusie” wykonały dla „Misiów” laurki z życzeniami. Przedszkolaki bawiły się przy misiowych przebojach, rozwiązywały zagadki związane z misiami. Dzieci "skakały" śladami misia rozwijając przy tym motorykę dużą. Przedszkolaki opowiadały o swoich ulubionych maskotkach, podczas zajęć rozwijały spostrzegawczość i zwinność.  Nie zabrakło także wykonywanych przez dzieci misiowych prac plastycznych. Świętowanie przebiegło w bardzo miłej i radosnej atmosferze.

Patrycja Tobiasz