b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_Spotkanieautorskie_DSC_0017.JPGSPOTKANIE AUTORSKIE🖋
Dziś naszą szkołę odwiedził miły gość, Pani Patrycja Wiktor, autorka książki „Opowieści kota Kleofasa”. W spotkaniu uczestniczyły dzieciaki z klas 0 – III. Pani Patrycja opowiedziała w kilku ciepłych słowach, co zainspirowało ją oraz jak powstawała książka. Wysłuchaliśmy ciekawej interpretacji fragmentu książki w wykonaniu autorki. Dzieci z zainteresowaniem wcieliły się w postaci bajkowe. Podczas spotkania dzieciaki zaskakiwały swoimi pomysłami, pytaniami i spostrzeżeniami. Chętnie prowadziły dialog z naszym gościem. Na końcu spotkania wielu uczestników zakupiło książeczkę z własnoręczną dedykacją autorki. Serdecznie dziękujemy Pani Patrycji za miłe i ciepłe słowa skierowane do małych czytelników.
Spotkanie było wspaniałą przygodą, bo przecież chodzi przede wszystkim o to, by pokazać, że czytanie może być fascynujące!

Tekst: Liliana Zielińska
Zdjęcia: Sylwia Białorucka

GALERIA ZDJĘĆ - ZAPRASZAMY!