b_150_100_16777215_00_images_131987509_713902886212398_6725445663017543910_n.jpgCzas oczekiwania na Boże Narodzenie jest szczególny, bo skłania nas do refleksji i duchowego przygotowania do świąt. Adwent to radosne oczekiwanie nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. W tym roku uczniowie klas I – III ten wyjątkowy, przedświąteczny okres spędzali w domach, łącząc się zdalnie z klasą i nauczycielem. Wszyscy wspólnymi siłami zadbaliśmy o namiastkę tej niepowtarzalnej atmosfery, która co roku towarzyszy nam przed świętami. Śpiewaliśmy kolędy, rozmawialiśmy o tradycjach bożonarodzeniowych a nawet zorganizowaliśmy „zdalne jasełka”. Wykonaliśmy również wiele pięknych i różnorodnych dekoracji i ozdób świątecznych.
Kreatywne dzieci z klasy Ia zrobiły m.in. Mikołaje, renifery, choinki, aniołki, łańcuchy i girlandy. W klasie Ib prym wiodły wesołe Mikołaje, renifery, choinki i zimowe śnieżynki. Klasa II postanowiła  w tym roku podarować trochę radości chorej dziewczynce, dla której każdy samodzielnie wykonał i wysłał kartkę świąteczną. Uczniowie klasy IIIa mogą pochwalić się pomysłowymi szopkami, nad którymi spędzili wiele dni, dopracowując każdy szczegół. Klasa IIIb wykazując się kreatywnością i zmysłem artystycznym wykonała m.in. Mikołaje, choinki i śnieżynki.
Dzięki tak wspaniałym i pomysłowym, młodym artystom powstała świąteczna galeria, do której obejrzenia wszystkich zachęcamy. Dziękujemy rodzicom za przesłanie zdjęć wykonanych prac.

🎄  ❄  ⭐   Ś W I Ą T E C Z N A      G A L E R I A    ⭐  ❄  🎄

Wychowawczynie klas I - III