V EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„Odbicie duszy, zwierciadło serca – baśniowy portret w ramie zamknięty”
Kategoria przedszkola i klasy „0”
I miejsce
- Dorota Tudaj (Roszpunka)
Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe w Świdniku, woj. małopolskie
- Gaja Socha „0”c (Królowa Śniegu)
PSP im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie, woj. zachodniopomorskie
- Maja Popielarz 6 lat (Kogut)
Publiczne Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ropczycach, woj. podkarpackie
- Lena Woźniak 5 lat (Baba Jaga)
Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Krośnie, woj. podkarpackie
- Antoni Michałuszko „0” (Czerwony Kapturek)
SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu, woj. podkarpackie
II miejsce
- Kornelia Modelska „0” (Mała Syrenka)
Przedszkole Publiczne nr 8 „Pod Stokrotką” w Tarnowie, woj. małopolskie
- Aleksander Kil „0” (Bolko i Skarbnik)
Przedszkole Samorządowe nr 8 w Chrzanowie, woj. małopolskie
- Inga Nadratowska „ 0” (Dziewczynka z zapałkami)
SP nr 195 im. Króla Maciusia I w Warszawie, woj. mazowieckie
- Julia Nowak „0” (Czerwony Kapturek)
Przedszkole Samorządowe „Kolorowy Świat” w Zaniemyślu, woj. wielkopolskie
- Justyna Dawiec „0” (Czerwony Kapturek)
Przedszkole Publiczne w Mnichu, woj. śląskie
III miejsce
- Michalina Drynda „0” (Jaś i Małgosia)
Przedszkole Miejskie nr 4 „Stebluś” w Lublińcu, woj. śląskie
- Kacper Szymaniak „0” (Kot w butach)
Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka w Budzyniu, woj. wielkopolskie
- Gabriela Berlicka „0”b (Czerwony Kapturek)
SP nr 10 im. Marii Konopnickiej w Pruszkowie, woj. mazowieckie
- Milena Bagnicka „0” ( Królowa Śniegu)
Przedszkole Publiczne nr 34 w Tarnowie, woj. małopolskie
- Jan Makówka „0” (Władca Wód)
Niepubliczne Przedszkole Językowe Happy Kids w Dębicy, woj. podkarpackie
Wyróżnienia
- Patrycja Berlik „0” (Czerwony Kapturek)
ZS nr 5 w Ropczycach, Publiczne Przedszkole nr 3 w Ropczycach, woj. podkarpackie
- Ewa Gołaszewska 6 lat (Roszpunka)
Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Publiczne Przedszkole w Ropczycach, woj. podkarpackie
- Natalia Kołodziejska „0” (Trzy małe świnki)
Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych w Radomiu, woj. mazowieckie
- Alicja Oczkowska „0” (Warszawska Syrenka)
Miejskie Przedszkole Samorządowe w Suchej Beskidzkiej, woj. małopolskie
- Maja Bryjak „0” ( Królewna Śnieżka)
SP w Krempnej, woj. podkarpackie
- Magdalena Kasprzak (Janosik)
„Akademia Małego Człowieka” w Krzyżowej, woj. śląskie
- Nadia Szot „0” ( Kopciuszek)
ZS w Maliniu, woj. podkarpackie
- Szymon Puzio „0” (Brzydkie Kaczątko)
PSP w Krzątce, woj. podkarpackie
- Sławomir Morawski 4 lata ( Król żab)
Przedszkole Miejskie nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi „Bajkowy Zakątek” w Stargardzie, woj. zachodniopomorskie
- Jakub Kądzielawa, przedszkole (Smok Wawelski)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Radłowskiej, woj. małopolskie
- Szymon Stacha „0” ( Szewczyk Dratewka)
SP nr 45 im. Karola Makuszyńskiego w Katowicach, woj. śląskie
- Zuzanna Śnieżek „0” (Elza)
SP im. ks. bpa J. Glazera w Woli Jasienickiej, woj. podkarpackie
- Maciej Prus (Kot w butach)
Przedszkole w Zagości, woj. świętokrzyskie
- Barbara Powroźnik „0” (Syrenka)
Publiczne Przedszkole w Biadolinach Radłowskich, woj. małopolskie
- Piotr Smagacz „0”(Królewna Żaba)
Przedszkole Niepubliczne Ochronka św. Józefa w Radomyślu Wielkim, woj. podkarpackie
- Lena Pitera 5 lat (Czerwony Kapturek)
SP im. prof. Tadeusza Sinki w Małej, woj. podkarpackie
Kategoria klasy I – IV
I miejsce
- Mikołaj Orlita I b (Smok Wawelski)
SP im. Jana Pawła II w Wołowicach, woj. małopolskie
- Anna Wodzień I (Syrenka)
SP im. Ks. Jana Twardowskiego w Niedźwiadzie Górnej, woj. podkarpackie
- Milena Król IV(Calineczka)
SP im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Pierzchowie, woj. małopolskie
- Lena Parzygnat III (Calineczka)
SP w Obidowej, woj. małopolskie
- Emilia Niemiec III (Królowa Śniegu)
SP im. Bohaterów Monte Cassino w Stasiówce, woj. podkarpackie
II miejsce
- Julian Zając kl. II c (Kopciuszek)
SP nr 3 im. Jarosława Dąbrowskiego w Dębnie, woj. zachodniopomorskie
- Dominika Berdzik IV b (Dziewczynka z zapałkami)
PSP nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w Radomiu, woj. mazowieckie
- Michał Koziński I (Baba Jaga)
PSP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece, woj. podkarpackie
- Nadia Strzelczyk I a (Calineczka)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tuszymie, woj. podkarpackie
- Zofia Kubik I a (Królowa Śniegu)
SP im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie, woj. śląskie
III miejsce
- Julia Gierlach kl. III (Pinokio)
SP im. ks. bpa J. Glazera w Woli Jasienickiej, woj. podkarpackie
- Agnieszka Lipińska IV (Calineczka)
Zespół Oświatowy w Mordach, woj. mazowieckie
- Jakub Kłósek II (Bazyliszek)
SP im. Marii Konopnickiej w Olchowej, woj. podkarpackie
- Gabriela Ługowska III (Smok Wawelski)
SP nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach, woj. mazowieckie
- Kacper Bobulski II (Złota kaczka)
SP im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej, woj. podkarpackie
Wyróżnienia
- Anna Stasiowska kl. II (Kopciuszek)
SP im. Świętego Jana Pawła II w Gliniku, woj. podkarpackie
- Zlata Urban II a (Warszawska Syrenka)
SP nr 195 im. Króla Maciusia I w Warszawie, woj. mazowieckie
- Filip Wodzisz III (Kot w butach)
SP im. prof. Tadeusza Sinki w Małej, woj. podkarpackie
- Zofia Gładysz III (Królowa Śniegu)
SP im. ks. bpa J. Glazera w Woli Jasienickiej, woj. podkarpackie
- Tymoteusz Madera IV a (Czerwony Kapturek)
SP nr 9 im. Adama Mickiewicza w Bytomiu, woj. śląskie
- Filip Bałut II (Dziewczynka z zapałkami)
SP im. Jana Brzechwy w Lubzinie, woj. podkarpackie
- Anna Wójtowicz II (Czerwony Kapturek)
SP im. Adama Mickiewicza w Krasnem-Lasocicach, woj. małopolskie
- Zuzanna Nowak III c (Jaś i Małgosia)
PSP nr 4 im. Osadników Wojskowych w Świdwinie woj. zachodniopomorskie
- Paweł Kowalski Ic (Jack Sparrow)
ZSP SP nr 2 im. Wincentego Pola w Nowym Stawie, woj. pomorskie
- Patryk Tomas IV a (Janosik)
SP im. Brunona Strzałki w Lubomi, woj. śląskie
- Antoni Jarząb III b (Bazyliszek)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłosławiu, woj. wielkopolskie
- Jagoda Mejza IV a (Błękitna Gwiazda)
Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr W. Błeńskiej w Poznaniu, woj. wielkopolskie
- Magdalena Prychoceń III c (Kopciuszek)
SP nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku, woj. podkarpackie
- Kamila Koszela IV (Brzydkie Kaczątko)
SP nr 1 im. Bohaterów Walk Chłopskich w Harcie, woj. podkarpackie
- Aurelia Wieruchowska I (Kopciuszek)
Katolicka Niepubliczna SP im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Turku, woj. wielkopolskie
- Alekksandra Walczuk III c (Baba Jaga)
SP nr 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej w Pieszycach, woj. dolnośląskie
- Łukasz Hein-Lipczyński II b (Brzydkie Kaczątko)
SP nr 58 im. Tadeusza Gajcego w Warszawie, woj. mazowieckie
- Jakub Kasprzyk III b (Bazyliszek)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ropczycach, woj. podkarpackie
Kategoria klasy V – VIII
I miejsce
- Monika Krowiak kl. VII (Kwiat paproci)
Zespół Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej w Rzeszowie, woj. podkarpackie
- Edyta Pazdan VII (Rybak)
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Zagorzycach Dolnych, woj. podkarpackie
- Dagmara Wajs VII – Czerwony Kapturek
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej Curie w Ruścu, woj. mazowieckie
- Karolina Kuban VI b (Dziewczynka z zapałkami)
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Myszkowie, woj. śląskie
- Iga Tadra V a (Królowa Śniegu)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzelach, woj. mazowieckie
II miejsce
- Barbara Lewkowicz kl. VII(Grudzień)
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piszczacu, woj. lubelskie
- Amelia Gibek VII (Syrenka)
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Wielkich Drogach, woj. małopolskie
- Lena Iwanicka VII d (Roszpunka)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej w Pieszycach, woj. dolnośląskie
- Julia Kwiatkowska.VII (Jeździec bez głowy)
Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu, woj. śląskie
- Klaudia Kondzielawa VI (Dziewczynka z zapałkami)
Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu, woj. warmińsko – mazurskie
III miejsce
- Jagoda Trzeszczyńska kl. V (Chochoł)
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsku Białej, woj. śląskie
- Dawid Zima VI b (Kot w butach)
Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej, woj. podkarpackie
- Julia Bartnicka VIII (Wiktor i Emily)
Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Krakowie, woj. małopolskie
- Laura Budnicka VII (Królowa Śniegu)
Szkoła Podstawowa w Zwierzewie, woj. warmińsko-mazurskie
- Rafał Śnigórski VII d (Pan Twardowski)
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpiczyków w Krośnie, woj. podkarpackie
Wyróżnienia
- Mariam Siwińska kl. VII a (Bella)
Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu, woj. podkarpackie
- Adrian Abramek VII (Smok wawelski)
Zespół Szkół i Przedszkola w Miłoradzu, woj. pomorskie
- Martyna Zbodzień VII d (Czerwony Kapturek)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tkaczy Śląskich w Kamiennej Górze, woj. dolnośląskie
- Emilia Błeszyńska VIII (Bzowa Babuleńka)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Piotra Skargi w Milanówku, woj. mazowieckie
- Alicja Popławska VIII a (Bazyliszek)
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Piszu, woj. warmińsko-mazurskie
- Katarzyna Czech VII (Kopciuszek)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierbce, woj. śląskie
- Izabela Brandys VI b (Diabeł Rogal)
Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej, woj. podkarpackie
- Nikola Plezia VI (Dziewczynka z zapałkami)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Ostrowie, woj. podkarpackie
- Julia Lipińska VIII b (Śnieżka)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy, woj. podkarpackie
- Joanna Magdoń VIII (Dziewczynka z zapałkami)
Szkoła Podstawowa w Górze Ropczyckiej, woj. podkarpackie
- Kamila Janeczko VII (Jeździec bez głowy)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 w Opolu, woj. Opolskie
- Paweł Koziński VII (Syrenka Warszawska)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece, woj. Podkarpackie
13. Antonina Busk VII b (Pegaz)
Szkoła Podstawowa nr 246 im. I Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie, woj. Mazowieckie
- Emila Burda VI b(Skarbnik)
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie, woj. śląskie
- Gabriela Bylina VIII a (Królowa Śniegu)
Zespół Placówek Oświatowych w Piszczacu, woj. lubelskie
- Jan Mosior VI (Czerwony Kapturek)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzeźnicy, woj. podkarpackie
- Dagmara Łukasik VIII (Zła Królowa)
Szkoła Podstawowa im. Profesora Tadeusza Sinki w Małej, woj. podkarpackie
- Przemysław Lisak VI (Bella)
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Niedźwiadzie Górnej, woj. podkarpackie
- Maciej Opławski VI a (Roszpunka) Szkoła Podstawowa nr 5 im. Seweryna Udzieli w Ropczycach
Serdecznie gratulujemy laureatom. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!