Dzisiaj w przedszkolu w grupach "Żabki" i "Tuptusie" od samego rana dominował kolor POMARAŃCZOWY - a to z powodu obchodzonych dni: DNIA DYNI w grupie "Tuptusie" i DNIA POMARAŃCZOWEGO w grupie "Żabki".
Z tej okazji nie mogło zabraknąć pomarańczowych dyń, marchewki, pomarańczy i mandarynek.
Przedszkolaki przeliczały, segregowały warzywa i owoce, bawiły się przy "pomarańczowych" piosenkach. Nie zabrakło również licznych konkurencji oraz zagadek słownych. Przy okazji utrwalono wiadomości na temat korzyści spożywania warzyw i owoców, a także sposoby ich przetwarzania. Ponadto każda grupa wykonała piękne "pomarańczowe" prace.
Dzień upłynął każdej grupie bardzo przyjemnie oraz dostarczył przedszkolakom dużą dawkę witamin i radości.

b_150_100_16777215_00_images_20201020_103128.jpg

Anna Mazur