![]()
![]()
Filharmonia dla Mamy i Taty ![]()
Dzień Mamy i Taty to jedno z najpiękniejszych świąt w roku. Z tej okazji dzieci przygotowały wyjątkowy program artystyczny „Baśniowa Filharmonia dla Mamy i Taty”. ![]()
![]()
![]()
Przy dźwiękach muzyki klasycznej mali artyści zaprezentowali swoje talenty, dostarczając wszystkim wielu wzruszeń i radości.
Nie zabrakło pięknych wierszy, piosenek oraz serdecznych życzeń płynących prosto z dziecięcych serc. Było kolorowo, uroczyście i niezwykle wzruszająco.
Naszą szkołę odwiedzili nie tylko wspaniali Rodzice, ale także zaproszeni goście:
Biuro Poselskie Adama Dziedzica - Ropczyce Adam Dziedzic poseł na Sejm RP Adam Dziedzic
Dominik BłaszczykDyrektor Biura Poselskiego Posła Adama Dziedzica Dominik Błaszczyk - Tu i Teraz
Bogusława Zimorowicz w zastępstwie Podkarpackiego Kuratora Oświaty
Dyrektor Wydziału Środowiska i Rolnictwa Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie Krzysztof Kosiński
Radna Rady Miejskiej Genowefa Ciosek
Radna Rady Miejskiej Łucja Drozd
Radny Rady Miejskiej Kazimierz Mądro
Radny Rady Miejskiej Krzysztof Ździebko
Inspektor RODO, Pani Adwokat Maria Świniuch
Przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Skóra
Przewodnicząca Klubu Seniora Barbara Zegar
Przedstawicielka, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich Lucyna Cabaj
Dziękujemy za obecność, wspólnie spędzony czas i stworzenie tak wyjątkowej atmosfery. ![]()
To był naprawdę magiczny dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()