b_150_100_16777215_00_images_popc.jpg

 

✨1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Był to czas pełen atrakcji, uśmiechu i integracji uczniów.✨

Młodsze klasy mogły skorzystać z dmuchańcow. Wspólne zabawy sprzyjały integracji klasowej i pozwoliły spędzić czas poza codziennymi obowiązkami szkolnymi. ❤️

Na uczestników czekały również słodkie niespodzianki. Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców każde dziecko mogło skosztować pysznych lodów. Dodatkowo nauczyciele oraz pracownicy szkoły przygotowali dla uczniów watę cukrową i chrupiący popcorn, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i sprawiły dzieciom wiele radości. 🍦🍿

Dodatkową atrakcją dla części uczniów było wyjście do Pizzerii Antonia, gdzie mogli wspólnie zjeść pizzę i miło spędzić czas. Uczniowie klas ósmych uczestniczyli natomiast w pieszej wycieczce do Zawady, która była okazją do integracji, wspólnych rozmów i stworzenia wielu niezapomnianych wspomnień przed zakończeniem nauki w szkole podstawowej.

Dzień Dziecka upłynął w radosnej atmosferze. Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego dnia, serdecznie dziękujemy.🤗🤗🤗

GALERIA ZDJĘĆ