b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_SiatkwkaPlaowa2026_1.jpegSukces naszych siatkarzy plażowych podczas Dni Ziemi Ropczyckiej

W ramach obchodów Dni Ziemi Ropczyckiej odbył się turniej piłki plażowej, który zgromadził liczne drużyny z regionu. W zawodach udział wzięło 11 drużyn dziewcząt oraz 11 drużyn chłopców. Naszą szkołę reprezentowało kilka zespołów, które bardzo dobrze zaprezentowały się na tle silnej konkurencji, zdobywając miejsca na podium.

Największy sukces odniosła drużyna chłopców w składzie: Konrad Wajda, Sebastian Stasik, Patryk Strzałka, która po serii znakomitych spotkań wywalczyła I miejsce w turnieju. Bardzo dobrze spisały się również dziewczęta w składzie: Kamila Wiater, Marlena Toton, Edyta Pociask, zajmując wysokie II miejsce.

Kolejna drużyna dziewcząt w składzie: Wiktoria Skóra, Laura Cabaj, Natalia Wiktor również pokazała się z bardzo dobrej strony, ostatecznie kończąc zmagania na V miejscu.

Naszą szkołę reprezentowała także druga drużyna chłopców w składzie: Jakub Ciołek, Miłosz Sagowski, Mikołaj Skóra. Tym razem zawodnikom zabrakło nieco szczęścia w kluczowych momentach rywalizacji, co przełożyło się na dalszą lokatę w klasyfikacji końcowej. Mimo to zasługują oni na uznanie za ambitną postawę i walkę do ostatniego meczu.

GALERIA ZDJĘĆ!