Nasi uczniowie wśród laureatów konkursu psychologicznego!
W dniu 11 marca w Centrum Kultury w Ropczycach odbyło się uroczyste podsumowanie I Powiatowego Konkursu Psychologicznego pod hasłem: "Moje sposoby na zdrowie w głowie". Organizatorem była SP w Gnojnicy Dolnej, we współpracy z SP w Zagorzycach Dolnych i SP w Brzezinach.
Gratulujemy naszym uczniom, którzy w kategorii klas: 1-3 wykonali piękne, a zarazem niezwykle pouczające i poruszające prace plastyczne, zdobywając wysokie lokaty:
I miejsce: Klara Glinka - klasa I
II miejsce: Katarzyna Wodzień - klasa I
Wyróżnienie: Alan Sikora - klasa IIa
Nagroda Dyrektora: Wiktor Piecuch - klasa IIIa
Finał konkursu zorganizowano w formie wspaniałej gali, podczas której wręczono laureatom nagrody. Organizatorzy zadbali również o piękną oprawę muzyczną, co nadało wyjątkowy charakter wydarzeniu. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na niezwykle ważny temat, jakim jest zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Brawo dla organizatorów za inicjatywę i wspaniałą organizację konkursu oraz finalnej gali, podczas której uczniowie mogli poczuć, że są częścią ważnego projektu.
Fot. Telewizja Miejska Ropczyce