Zakończenie przedszkola to ważny moment, w życiu każdego przedszkolaka. 30.06.2025r. dzieci z grup „Żabki”, „Tuptusie” i „Misie” więzły udział w uroczystym zakończeniu roku przedszkolnego i pożegnaniu najstarszych kolegów z Grupy „Misie”. O godzinie 10:00 swój występ rozpoczęła najstarsza grupa wypowiadając słowa hasła pt. „Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku.” Scenariusz opowiadał o tym, że każda podróż w nieznane dostarcza wielu wrażeń, idzie z nauką w parze, a także o tym że rozpocznie się nowa przygoda. Coś się kończy po to by rozpocząć mogło się coś nowego. Najmłodsza grupa zaprezentowała się w piosence „Do widzenia, do miłego zobaczenia” , grupa Tuptusie zatańczyła do piosenki Natalii Nykiel „Pół kroku stąd”, a najstarsi zaśpiewali piosenkę „To były piękne dni” Haliny Kunickiej. Na koniec absolwenci otrzymali dyplomy, książeczki i upominki, a Pani Dyrektor życzyła wszystkim absolwentom sukcesów i bezpiecznych wakacji.

 

b_150_100_16777215_00_images_000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000.jpg

 GALERIA ZDJĘĆ!