b_150_100_16777215_00_images_20170427_143746_t2.jpgW czwartek 27 kwietnia w hali MOSIR w Nowej Sarzynie rozegrano Finał Wojewódzki IMS w tenisie stołowym- gry drużynowe dziewcząt i chłopców. Po eliminacjach gminnych, powiatowych i rejonowych prawo startu w finale uzyskało po 12 najlepszych drużyn.Bardzo dobrze spisały się zespoły z naszej szkoły, chłopcy zostali Wicemistrzami Województwa a dziewczęta zajęły wysokie piąte miejsce.

W kategorii dziewcząt wystąpiły szkoły: SP nr 12 Stalowa Wola, SP Niedźwiada Dolna, SP Kąkolówka, SP Korzeniów, SP nr 4 Przemyśl, SP nr 4 Tarnobrzeg, SP Łęki Dukielskie, SP nr 1 Frysztak, SP nr 1 Brzozów, SP 1 Przysiętnica, SP Łopuszka Wielka, SP nr 3 Rzesżów. Naszą szkołę zeprezentowały dziewczęta w składzie: Anna Strzałka , Alicja Skóra i Kinga Staroń, które zajęły bardzo dobre 5 miejsce.
Natomiast w kategorii chłopców rywalizowały następujące szkoły : SP Wólka Tanewska, SP Dąbrówka, SP Niedźwiada Dolna, SP Korzeniów, SP Dukla, SP Mrowla, SP 1 Przysiętnica, SP Turze Pole, SP Wólka Łękowska, SP Łopuszka Wielka, SP Wola Wegierska. Nasza drużyna wystąpiła w składzie : Hubert Kośkiewicz i Kacper Toton, którzy wywalczyli drugie miejsce zdobywając tym samym srebrne medale.