b_150_100_16777215_00_images_yyyyyyyyyyyyyyyyy.jpg

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"

14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki. W tym dniu dzieci ubrały się na czerwono, a dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości i przyjaźni w naszym życiu. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami, m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek. Poznały także tradycje walentynkowe, dowiedziały się jak ważne jest okazywanie uczuć przyjaźni i sympatii. Wyklejały, rysowały i kolorowały serduszka, wykonywały laurki i prace plastyczne, by następnie wręczyć je jako walentynkę swoim kolegom i koleżankom. Nie zabrakło również wspólnych tańców przy dźwiękach najpiękniejszych, miłosnych piosenek. Bardzo dużą popularnością cieszyły się walentynkowe ramki oraz atrybuty, w których dzieci robiły sobie serduszkowe zdjęcia.
Dzień upłynął nam wszystkim w bardzo miłej atmosferze!
Małgorzata Tokarz

Zapraszamy do Galerii Zdjęć