b_150_100_16777215_00_images_zzzzzzzzzzzzzzzzz.jpeg

Święta to magiczny czas,

czeka na nie każdy z nas.

Czeka długo, cały rok,

Święta, Święta już o krok…

Magiczny czas Świąt udzielał się przedszkolakom już cały miesiąc. Zaczęliśmy przygotowania do tych „wyjątkowych dni” od narysowania listów do św. Mikołaja. Dzieci bardzo się starały, aby ich rysunki były wyjątkowe, gdyż wiedziały, że gdy odwiedzi ich ten słynny Pan z długą, siwą brodą, dostaną swój wyczekany prezent. Następnym krokiem było upieczenie pierniczków, bez których chyba nikt nie wyobraża sobie świąt. Dzieci przy pomocy kolorowych posypek, lukrów i pisaków pięknie udekorowały wypieki. Następny krok to wykonanie ozdób i strojenie choinki. Przedszkolaki miały okazję wykazać się swoimi talentami i własnoręcznie stworzyć ozdoby choinkowe, które zawiesiły na choinkach w salach przedszkolnych. Zimowe i świąteczne prace plastyczne ozdobiły tablice przedszkolne. Nie zabrakło oczywiście zdjęć w świątecznych ramkach. Udekorowane sale, ozdobione pierniki oraz przystrojone drzewka doprowadziły nas do radosnego czasu Świąt Bożego Narodzenia.
Z tejże okazji pragniemy złożyć Wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku od codziennego zabiegania, chwili zadumy, radosnych spotkań, głośnego kolędowania oraz obfitości łask bożych na nadchodzący 2023 rok.

Małgorzata Kot