b_150_100_16777215_00_images_22222222222222222222222.jpeg

Św. Andrzej nam pomoże,

Wróżbę spełnię i wnet stworzę

Obraz z najpiękniejszych marzeń.

Z świec ulany i skojarzeń.

Przedszkolaki postanowiły kontynuować coroczną andrzejkową tradycję i w minionym tygodniu podczas zajęć towarzyszyły im konkursy, zabawy i wróżby andrzejkowe. Nie zabrakło tych tradycyjnych takich, jak lanie wosku, ustawianie bucików w stronę drzwi, rzucanie monetą. Pojawiły się również nieco odmienione wersje wróżb, dobrze już znanych, niezatapialne marzenie, loteria zdrapkowa pn.” Kim zostanę w przyszłości?”. Dzieci mogły się również sprawdzić w konkurencjach sportowych, rzucając ringiem na andrzejkowe kapelusze oraz tanecznych w rytm dziecięcych przebojów. Foto-budki z andrzejkowymi gadżetami cieszyły się dużą popularnością, wywołując na twarzach przedszkolaków mnóstwo uśmiechu. Pamiątką z andrzejkowych dni będą piękne prace plastyczne w tym klimacie, zawieszone na przedszkolnych tablicach a my czekamy z niecierpliwością na spełnienie chociaż części wróżb andrzejkowych.