OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
"Z PACYNKAMI W BAŚNI ŚWIAT"
Kategoria: Przedszkole – „0’’
Miejsce I:
- Franciszek Mróz 0 ( Baba Jaga )
Publiczne Przedszkole ‘’Bajkowa Kraina’’ w Sulbinach, woj. mazowieckie
- Aleksander Nieć Oddział Przedszkolny ( Kot w butach)
Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej im. Juliana Tuwima, woj. małopolskie
- Weronika Strykowska Oddział Przedszkolny ( Trzy świnki )
Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Strzelcach, woj. dolnośląskie
- Antonina Matusiak Oddział Przedszkolny ( Czerwony Kapturek )
Miejskie Przedszkole nr 1 w Ozorkowie, woj. łódzkie
- Bartłomiej Tobiasz 0 ( Pinokio )
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Gliniku, woj. podkarpackie
- Szymon Szot Oddział Przedszkolny ( Smok wawelski )
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Królowej Jadwigi w Choczni, woj. małopolskie
Miejsce II:
- Mateusz Kusiak, 0 ( Rycerz )
Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3 w Sanoku, woj. podkarpackie
- Franciszek Pociask,0 ( Kot w butach)
Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej, woj. podkarpackie
- Kinga i Lena Małyszewicz Oddział Przedszkolny ( Czerwony Kapturek)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Białymstoku, woj. podlaskie
- Szymon Hołubiec Oddział Przedszkolny (Pan Kleks )
Niepubliczne Przedszkole ‘’Bajkowa Wyspa’’ w Pruszynie Pieńskim, woj. mazowieckie
- Alicja Popielarz Oddział Przedszkolny (Śpiąca Królewna)
Publiczne Przedszkole nr 2 w Ropczycach, woj. podkarpackie
- Dobrawa Koniczak Oddział Przedszkolny ( Bazyliszek)
Publiczne Przedszkole w Miasteczku Krajeńskim, woj. wielkopolskie
Miejsce III:
- Apolonia Malik Oddział Przedszkolny ( Królowa Śniegu)
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Różewie, woj. zachodniopomorskie
- Ada Szaran Oddział Przedszkolny ( Smok wawelski)
Przedszkole nr 10 w Dąbrowie Górniczej, woj. śląskie
- Bruno Urbański Oddział Przedszkolny ( Wilk)
Niepubliczne Przedszkole ‘’Green Garden’’ w Bydgoszczy, woj. pomorskie
- Alicja Cybuch 0 ( Pinokio)
Publiczne Przedszkole Samorządowe nr 3 w Sanoku, woj. podkarpackie
- Tymon Król Oddział Przedszkolny ( Smok wawelski)
Publiczne Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ropczycach, woj. podkarpackie
- Klara Pawluś Oddział Przedszkolny ( Kot w butach)
Niepubliczne Przedszkole ‘’Chatka Misia Uszatka’’ we Wrześni, woj. wielkopolskie
Wyróżnienia:
- Emilia Ciebień Odział Przedszkolny ( Sawa)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Ostrowie, woj. podkarpackie
- Zuzanna Podjasek, kl. 0 Alicja Podjasek ( Smok wawelski)
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lubzinie, woj. podkarpackie
- Jakub Papierok Oddział Przedszkolny ( Kot w butach)
Przedszkole nr 4 w Rybniku, woj. śląskie
- Antonina Mazur Oddział Przedszkolny (Smok wawelski)
Publiczne Przedszkole w Brzezówce, woj. podkarpackie
- Wiktoria Jaszcz Oddział Przedszkolny (Smok wawelski)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece, woj. podkarpackie
- Aleksander Pączek Oddział Przedszkolny ( Smok wawelski)
Samorządowe Publiczne Przedszkole w Wolanowie, woj. mazowieckie
- Aleksander Dobrzański Oddział Przedszkolny ( Pinokio)
Miejskie Przedszkole nr 9 ‘’Akademia Przygody’’ w Legionowie, woj. mazowieckie
- Bartłomiej Skóra Oddział Przedszkolny ( Czerwony Kapturek)
Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej, woj. podkarpackie
- Kacper Stanisz Oddział Przedszkolny ( Kot w butach)
Gminne Przedszkole w Iwoniczu, woj. podkarpackie
- Marta Skudrzyk Oddział Przedszkolny ( Rycerz)
Publiczne Przedszkole nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju, woj. śląskie
- Antoni Pietrucha Oddział Przedszkolny ( Wilk)
Publiczne Przedszkole w Lubzinie, woj. podkarpackie
- Karol Różański0 ( Smok wawelski)
Przedszkole nr 1 im. Jana Brzechwy w Wągrowcu, woj. wielkopolskie
- Dawid Michałowski Oddział Przedszkolny ( Smok wawelski)
Miejskie Przedszkole nr 6 ‘’Tęczowa szóstka’’ w Legionowie, woj. mazowieckie
- Alicja Lis Oddział Przedszkolny ( Strach na wróble)
Przedszkole nr 1 w Brzezinach, woj. łódzkie
- Barbara Kubacka,0 ( Sierotka Marysia)
Szkoła Podstawowa w Szkodnej, woj. podkarpackie
- Damian Jaszcz Oddział Przedszkolny ( Smok wawelski)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece, woj. podkarpackie
- Aleksandra Proczek Oddział Przedszkolny (Czerwony Kapturek)
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Seweryna Udzieli w Ropczycach, woj. podkarpackie
Kategoria klasy I-III
Miejsce I:
- Zuzanna Wawrzyńczyk kl. II ( Czerwony Kapturek)
Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie, woj. zachodniopomorskie
- 2. Julia Rzeźnik III ( Pyza )
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lubczynie, woj. zachodniopomorskie
- Lena Wierdak kl. III ( Królowa Śniegu)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikorzynie, woj. lubuskie
- Kacper Hutkowski kl. III ( Szewczyk Dratewka)
Szkoła Podstawowa w Mariance, woj. lubelskie
- Nikola Lewandowska kl. II ( Smok wawelski)
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Buczku, woj. łódzkie
- Amelia Kowal kl. I ( Kot w butach )
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polski Niepodległej w Międzychodzie, woj. wielkopolskie
Miejsce II:
- Maria Uczciwek kl. III ( Śmieszek )
Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie, woj. łódzkie
- Kornelia Bielach kl. III ( Królowa Śniegu)
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4 w Białymstoku, woj. podlaskie
- Natan Kamyk kl. I ( Bazyliszek )
Zespół Szkolno- Przedszkolny im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich, woj. dolnośląskie
- Karolina Kociołek kl. II ( Kot w butach)
Szkoła Podstawowa w Królowej Polskiej, woj. małopolskie
- Wiktoria Piekarska kl I ( Kot w butach)
Samorządowy Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Chełmku, woj. małopolskie
- Julian Biedroń kl. I ( Złota Kaczka )
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Ropczycach, woj. podkarpackie
Miejsce III:
- Zuzanna Kapinos kl. I ( Dobra Wróżka)
Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Rzemieniu, woj. podkarpackie
- Martyna Łowczowska kl. III ( Kot w butach)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu, woj. małopolskie
- Maja Dreszler kl. III ( Śpiąca Królewna)
Szkoła Podstawowa w Królewcu, woj. świętokrzyskie
- Julia Gendera kl. I ( Kopciuszek)
Zespół Szkół w Mieście Obrzycko, woj. wielkopolskie
- Martyna Jewartowska kl. III ( Wilk )
Społeczny Zespół Szkolno - Przedszkolny 101 w Olsztynie, woj. warmińsko- mazurskie
- Maksymilian Szumionka kl. II ( Wilk )
Szkoła Podstawowa im. Generała Stanisława Sosabowskiego w Kaliszu, woj. pomorskie
Wyróżnienie :
- Szymon Wilk kl. I ( Kot w butach )
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Osieku, woj. małopolskie
- Maria Skiba kl. III ( Mała Syrenka )
Szkoła Podstawowa nr 6 w Ropczycach, woj. podkarpackie
- Emilia Czarnecka kl. II ( Rumpelstiltskin )
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lubzinie, woj. podkarpackie
- Kinga Szymkuć kl. III ( Smok wawelski )
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, woj. kujawsko- pomorskie
- Martyna Machowska kl. III ( Kot w butach )
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kwiatonowicach, woj. małopolskie
- Krystian Kościółek kl. II ( Kot w butach )
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich w Tarnowie, woj. małopolskie
- Michał Koziński kl. III ( Lew )
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece, woj. podkarpackie
- Liliana Laska kl. II ( Brzydkie Kaczątko )
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Gliniku, woj. podkarpackie
- Bianka Adamczyk kl. I ( Smok wawelski )
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Parzymiechach, woj. śląskie
- Dawid Skóra kl. II ( Smok)
Szkoła Podstawowa im. prof. Karola Olszewskiego w Broniszowie, woj. podkarpackie
- Tomasz Ruciński kl. II ( Czerwony Kapturek )
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu, woj. małopolskie
- Nela Serafin kl. II ( Czerwony Kapturek )
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lubzinie, woj. podkarpackie
- Lena Uchman kl. II ( Czerwony Kapturek )
Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej, woj. podkarpackie
- Katarzyna Mazur kl. III ( Roszpunka )
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie, woj. podkarpackie
- Dominik Bednarz kl. II ( Bazyliszek )
Szkoła Podstawowa nr 1 im. bpa Marcina Kromera w Bieczu, woj. małopolskie
- Milena Przewoźnik kl. III ( Bazyliszek )
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Trzebiatowie, woj. zachodniopomorskie
- Dominika Strzałkowska kl. I ( Kot w butach )
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie, woj. podkarpackie
- Wojciech Róg kl. II ( Brzydkie Kaczątko )
Szkoła Podstawowa w Bystrzycy, woj. podkarpackie
- Emilia Jaworska kl. II ( Czerwony Kapturek )
Szkoła Podstawowa w Górze Ropczyckiej, woj. podkarpackie
- Jagoda Bielak kl. II ( Czerwony Kapturek )
Szkoła Podstawowa w Małej, woj. podkarpackie
- Zofia Dziudziek kl. II ( Królewna Śnieżka )
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nędzy, woj. śląskie
- Karolina Zięba kl. III ( Smok wawelski )
Szkoła Podstawowa im. prof. Karola Olszewskiego w Broniszowie, woj. podkarpackie
- Milena Kot kl. III ( Żabki Król)
Szkoła Podstawowa nr 6 w Ropczycach, woj. podkarpackie
Kategoria: Klasy IV-VI
Miejsce I:
- Julia Piotrowska VI (Czerwony Kapturek)
Szkoła Podstawowa im. Stefanii Sempołowskiej w Szebniach, woj. podkarpackie
- Miłosz Darmofar IV (Królowa Śniegu)
Szkoła Podstawowa im. prof. Stanisława Srokowskiego w Srokowie, woj. warmińsko-mazurskie
- Tomasz Kolanek V (Rybak)
Szkoła Podstawowa w Szynkielowie, woj. łódzkie
Miejsce II:
- Emilia Siejak VI (Czerwony Kapturek)
Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. Andersena w Olsztynie, woj. warmińsko-mazurskie
- Antoni Chodawski IV (Wilk)
Szkoła Podstawowa nr 46 w Zabrzu, woj. śląskie
- Anna Strzałka – kl. VI (Czerwony Kapturek)
Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej, woj. podkarpackie
Miejsce III:
- Nina Krystian V (Kot w butach)
Szkoła Podstawowa nr 83 w Łodzi, woj. łódzkie
- Maja Matłok IV (Wilk)
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy, woj. podkarpackie
- Lena Sycz IV (Czarownica)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polski Niepodległej w Międzychodzie, woj. wielkopolskie
Wyróżnienia:
- Sebastian Zdankiewicz IV ( Pan Kleks)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Jaworznie, woj. śląskie
- Mateusz Tarkowski VI ( Smok wawelski)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Niedzicy, woj. warmińsko-mazurskie
- Julia Kłopocka V (Calineczka)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jejkowicach, woj. śląskie
- Lena Wojciechowska V ( Złota rybka)
Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzy, woj. wielkopolskie
- Izabela Stęgowska V ( Pan Kleks)
Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej, woj. podkarpackie
- Weronika Wałtosz V ( Smok wawelski)
Szkoła Podstawowa im. Stefanii Sempołowskiej w Szebniach, woj. podkarpackie
- Jakub Kasprzyk V ( Bazyliszek)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ropczycach, woj. podkarpackie
- Julia Łazuchiewicz VI ( Kot w butach)
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Szadku, woj. łódzkie
- Filip Kaczmarek IV ( Bazyliszek)
Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu, woj. wielkopolskie
- Hubert Jasek V ( Kubuś Puchatek)
Szkoła Podstawowa w Łączkach Kucharskich, woj. podkarpackie
- Sara Janeczek V ( Lajkonik)
Szkoła Podstawowa w Pomierzynie, woj. zachodniopomorskie
- Patryk Wojton V ( Kot w butach)
Szkoła Podstawowa w Trzcianie, woj. podkarpackie
- Tymoteusz Ochał IV (Wilk)
Szkoła Podstawowa w Szkodnej, woj. podkarpackie
- Magdalena Siedlik V ( Czerwony Kapturek)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, woj. małopolskie
- Natalia Stręk IV ( Królewna Śnieżka)
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Gliniku woj. podkarpackie
- Jakub Łagowski V ( Król Popiel)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Ostrowie, woj. podkarpackie
- Bartłomiej Zgardziński VI ( Smok wawelski)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ropczycach, woj. podkarpackie
- Joanna Drelich VI ( Pinokio)
Szkoła Podstawowa w Wiercanach, woj. podkarpackie
- Marlena Sąsiadek V ( Królowa Śniegu)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ropczycach, woj. podkarpackie
- Adrian Draus IV ( Smok wawelski)
Szkoła Podstawowa w Trzcianie, woj. podkarpackie
- Anna Ciosek VI (Śnieżka)
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Seweryna Udzieli w Ropczycach, woj. podkarpackie
22. Nadia Wójtowicz IV (Kot w butach)
Szkoła Podstawowa im. Łukasza Cieplińskiego w Gnojnicy Woli, woj. podkarpackie
Kategoria: Klasy VII-VIII
Miejsce I:
- Lena Prządkiewicz VIII ( Smok wawelski)
Szkoła Podstawowa im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej, woj. śląskie
- Lena BarudVI ( Kopciuszek)
Szkoła Podstawowa ks. bpa Jakuba Glazera w Woli Jasienickiej, woj. podkarpackie
Miejsce II:
- Mirosław Waszkiewicz VII ( Pinokio)
Szkoła Podstawowa nr 2 w Dzierżoniowie, woj. dolnośląskie
- Igor OfiaraIV ( Pan Twardowski)
Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej, woj. podkarpackie
Miejsce III:
- Kacper Rupa VIII ( Królowa pszczół)
Zespół Szkół Specjalnych w Brzegu, woj. opolskie
- Patrycja Czop VIII ( Kopciuszek)
Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Chałupkach Dębniańskich, woj. podkarpackie
Wyróżnienia:
- Kinga Deik VII ( Czerwony Kapturek)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach, woj. pomorskie
- Wiktoria SzambelanVII ( Bazyliszek)
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 im. bł. M. Marceliny Darowskiej w Warszawie, woj. mazowieckie
- Maria Kin VIII ( Baba Jaga)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie, woj. podkarpackie
Przyznanie nagród oraz dyplomów odbędzie się 7 listopada 2022r. o godz. 1000 w Szkole Podstawowej im. Basni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej. Do 4 listopada 2022r. do godziny 1200 należy zgłosić telefonicznie lub e-mailem uczestnictwo nagrodzonego ucznia wraz z Opiekunem w uroczystości rozdania nagród. W przypadku nieprawidłowo napisanego imienia i nazwiska uczestnika prosimy o kontakt ze szkołą.