b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_PrzerwaNaPlanszowke_1.jpgDzień Gier Planszowych to prawdziwe święto wszystkich miłośników planszówek, obchodzone corocznie 10 października. W ramach tegorocznych obchodów, została zorganizowana ogólnopolska akcja pod hasłem: „Zrób przerwę na planszówkę”. Ta forma aktywności, to nie tylko doskonały sport intelektualny, ale przede wszystkim okazja do spotkania z innymi ludźmi, a więc: rówieśnikami, przyjaciółmi, rodziną. Nasi uczniowie, zawsze bardzo licznie, biorą udział w szkolnych, planszówkowych wydarzeniach. Dlatego z ogromną radością dołączyliśmy do tej ogólnopolskiej akcji, aby właśnie tego dnia tj. 10.10 o 10:10, łącząc się z miłośnikami gier planszowych z całej Polski, wyjątkowo spędzić tę nietypową przerwę międzylekcyjną.

GALERIA ZDJĘĆ!

Agnieszka Kucab, Joanna Wojnarowska, Elżbieta Strzałka