b_150_100_16777215_00_images_IMG_4308.jpg„Jak wygląda Anioł?” „Ilu jest Aniołów?”, „Gdzie mieszkają Aniołowie?”, „Jak się porozumiewają?”

Na te i inne pytania próbowaliśmy dzisiaj odpowiedzieć podczas happeningu z Aniołami, który odbył się w naszej szkole. Wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy postanowili wcielić się w postacie Aniołów zakładając biały strój. Na niebiańskiej scenie Aniołki dzielnie odpowiadały na pytania, a wszyscy bawili się wyśmienicie głośno śpiewając znane piosenki. Uczniowie oczekiwali też na ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. „Mam swojego Anioła”. Na konkurs wpłynęły piękne prace, które można było podziwiać na wystawie, dlatego dużo było też nagród. Dziękujemy Radzie Rodziców oraz wydawnictwu Jedność za ich ufundowanie. Na koniec uczniowie każdej klasy mieli za zadanie wylosować osobę, dla której będą choć przez chwilę, a może i dłużej Aniołem. Dobre słowo, pomoc, czy dobry uczynek zawsze są mile widziane. Niech Dzień Anioła trwa przez cały rok.

Tekst: Monika Daniec

GALERIA ZDJĘĆ!!!