b_150_100_16777215_00_images_IMG_20220921_095622.jpg

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się.Od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka. ⭐🌟❤️❤️❤️
W naszych przedszkolach dzień przedszkolaka świętowaliśmy wspólnie na eksperymentach. Dzięki uprzejmości naszej Pani Basi, która uczy u nas chemi mogliśmy oglądać ciekawe doświadczenia. Dzieci zobaczymy tęczę w szkle, tęczę z cukierków, wybuchający wulkan, lawę i odwróconą szklankę. Dzieci, oglądały z zaciekawieniem wszystkie doświadczenia, które wykonywane były przez Panią Basie i uczniów naszej szkoły. Dziękujemy za tak fantastycznie spędzony dzień 😍
Naszym kochanym przedszkolakom, życzymy dużo uśmiechu i radości na każdy dzień. Chcemy aby Wasz dziecięcy świat był zawsze zaskakujący, ciekawy i piękny🥰🥰🥰.

Agnieszka Ciosek 

GALERIA ZDJĘĆ