"Kropka do kropki się uśmiecha i stawia znaki,by była uciecha"
Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Kropki obchodziły dzieci z grupy przedszkolnej Żabki,Tuptusie i Misie oraz grupy 0.
Jest to święto,które ma na celu pobudzenie kreatywności,pomysłowości,talentu oraz odwagi w pokonywaniu trudności.

Dziś ubrania dzieci wzbogacone zostały akcentem kropek🔴🟡🔵🟢.

Nie zabrakło również kropkowego kodowania.Każdy przedszkolak miał również okazję,by zrobić sobie zdjęcie w kropkowej ramce.
Dzień upłynął wszystkim pod znakiem wspaniałej twórczej zabawy.Było kolorowo i radośnie i.......kropkowo!🥰🔴🟡🔵🟢

b_150_100_16777215_00_images_20220915_125911.jpg

Anna Mazur